Hakkımızda

2004 yılında, sektörün her boyutunda çözüm üretme misyonuyla, uzmanlık alanı olan yapı inşaat konusunda faaliyet göstermek üzere Dekor Yapı olarak sektöre hizmet vermeye başlayan firmamız, 2018 yılında yeniden yapılanmış olup EB Dekor Yapı San. Tic. Ltd. Şti adı altında faaliyet ve hizmetlerine kesintisiz olarak devam etmektedir.

Çağdaş mimari çizginin ve anlayışın yansıdığı yapıların en önemli ortak noktası, mekan çözümünde kullanılan malzeme  ve uygulamalardaki özgünlüktür.  Firmamız ,müşteri memnuniyetine verdiği önemden dolayı çalışmalarında ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001 ve TSE standartlarına uygun malzemeler kullanarak, bütün projelerinin planlama ve uygulamalarında çözüm odaklılığı esas alarak, bünyesindeki seçkin mühendis ve iç mimarların da yer aldığı, teknik bilgi ve deneyime sahip, konusunda uzman ekibiyle yapı ve mimari sektörüne olan katkısını sürdürüyor, gelecekte de sürdürecektir.

Profesyonellik anlayışımız, hakim olduğumuz gücü, bilgi birikimimizi, deneyimimizi profesyonel bir yaklaşımla doğru zaman, doğru hedef, doğru yer ve doğru biçimde kullanarak, İnşaat sektöründe güvenilirliği ve hizmet kalitesi ile öncü olmayı hedeflemektir . Özgür, farklı, objektif bir bakış açısına dayanan hizmet anlayışımızla; sektördeki dinamikleri süreklilik ve dikkatle takip ederek mimari farklılık ve uygulamalara kendini hızla adapte edişimizle; projelendirme, detaylandırma ve çözümleme aşamalarında konulara hakimiyetimizle; sunduğumuz   hizmetlerde müşteri memnuniyeti odaklı profesyonel hizmet anlayışımızla kendimize güvenimiz tamdır.

EB Dekor Yapı 2022
Tasarım ve Yazılım:E-Ticaret Plus. Premium E-Ticaret Sistemleri.